Ürün Tasarımı ve Geliştirme

Düşüncelerinizi tasarıma dönüştürüyoruz…

Sizden gelen istekler ve fikirler doğrultusunda iyi bir ihtiyaç analizi yaparak proje sınırları belirlenir. Birikim ve tecrübelerimizle yenilikçi, geliştirilebilir fikirler sunulur. Karşılıklı görüşmeler sonucunda tasarım fikri geliştirilerek, fikirler arasından seçilen tasarım, CAD / CAM teknolojisi ve SIEMENS NX program desteği ile kalıp teknolojisine uygun olarak modellenir ve dijital ortamda sizin beğeninize sunulur.

Kalıp Tasarımı ve İmalatı

Fikirlerinizi hayata geçiriyoruz…

Ürünün istenilen koşulları sağlaması, kalıp tasarımında tercih edilen detaylara bağlıdır. Tasarımların üretilebilir hale gelmesi için önemli noktalar belirlenir. Kalıp sektöründeki uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübelerimizle sizin ürününüze en uygun kalıp yapısı tercih edilerek kalıp tasarımı yapılır. Kalıbı en kısa sürede ve en kaliteli şekilde teslim etmek öncelikli hedefimizdir.

Ürün İmalatı ve Montaj

Tasarımları üretiyoruz…

Deneyimli ekibimizle prototip, seri üretim ve montaj hattımız sayesinde, tasarımları hayata geçiririz. Hassas ve teknolojik donanıma sahip enjeksiyon makinelerimizle ürettiğimiz her ürün, proseslerde kalite kontrolden geçer ve sizin taleplerinize en uygun ürün üretilir. Olası değişikliklere veya problemlere en hızlı ve pratik çözümleri sunarak, kalıp imalathanemizde hızlı müdahaleyle üretime devam edilir, böylece ürünler piyasa değerlerini kaybetmeden size ulaşır.

Siz hayal edin, biz üretelim...