Her şeyden önce!

İş Güvenliği…

Çalışanlarımızın ve faaliyetlerimizden etkilenecek insanların sağlığına gelebilecek olumsuz etkileri önlemek, kendimizin ve diğer şahısların mülkiyetine gelebilecek kaza, hasar ve tehlikeleri daha başlangıç aşamasında kontrol etmek için gerekli her türlü tedbirleri alırız.

Kaliteli üretim…

Müşteri memnuniyetinin önem ve bilinciyle ürünlerimizin kalitesinin ve güvenilirliğinin ömrü buyunca sürdürülmesi için olası riskleri önceden tespit ederek gereli önlemleri alarak üretim yaparız.

Çevreye saygılı…

Gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak için çevre dostu üretim yaparız. Enerji kaynaklarını etkin ve verimli kullanmak için sürekli iyileştirmeler yaparız.

Kurumsal

İstanbul Dudullu OSB İmes ‘de modern donanımı ve sıfır hataya kilitlenmiş personeli ile 1.500 m2’lik kapalı alanda faaliyetlerini sürdüren Merkez Kalıp ’ta tasarımdan üretime tüm çalışmalar titizlikler yürütülür.

2009 yılında geniş iş tecrübesine sahip, konusunda uzman arkadaşlarımızla kalıp sektörüne farklı bir bakış açısı getirerek kalıp tasarımı ve imalatı faaliyetlerimize başladık. 2013 yılından itibaren plastik enjeksiyon ürün imalatına da geçerek seri üretime başladık.

Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve yenilikçi bakış açımızla müşterilerimizin talep ve istekleri karşılayabilecek ürünler tasarlamak ve üretmek birinci hedefimizdir.

Kalıp imalatı ve plastik enjeksiyon baskımızın aynı yerde olması çıkabilecek problemlere, uzman kadromuz tarafından en kısa sürede ve en sağlıklı müdahalenin yapılabilmesini sağlar.

Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Politikamız

Sektördeki teknolojik yenilikleri takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli personelimizle, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini yönetim sistemi şartlarına uygun olarak karşılayacağımızı,

Sürekli gelişme felsefesini tüm süreçlerde Yönetim Sistemi’ne uygun hale getireceğimizi, tüm personele özümseteceğimizi ve bu doğrultuda karlılığı ve rekabet gücünü arttıracağımızı,

Yönetim sistemimizi, sürekli geliştireceğimizi ve iyileştireceğimizi,

Tabi olduğumuz yasal şartlar, standartlar ve uygunluk yükümlülüklerimize, yürürlükteki Çevre ve İSG mevzuatlarına uyacağımızı,

Firma olarak tüm faaliyetlerimiz ile ekolojik dengeye zarar vermeyeceğimizi,

Atıkların kaynağında en aza indirilmesi, mümkün olduğunda yeniden kullanılması ve geri dönüştürülmesi, değerlendirilemeyen atıkların uygun yöntemlerle bertaraf edilmesini sağlayacağımızı,

Enerji, hammadde ve doğal kaynakların verimli kullanılmasını sağlayacağımızı,

Çalışanlarımızın ve faaliyetlerimizden etkilenecek insanların sağlığına gelebilecek olumsuz etkileri önlemek, kendimizin ve diğer şahısların mülkiyetine gelebilecek kaza, hasar ve tehlikeleri daha başlangıç aşamasında kontrol etmek için gerekli her türlü korumayı sağlayacağımızı,

Bu doğrultuda çalışanlarımızın çevre ve iş sağlığı güvenliği bilincini geliştireceğimizi, İş sağlığı ve güvenliği tehlikelerini de aynı hassasiyetle izleyeceğimizi ve bunları en aza indirmek için gerekli çabayı göstereceğimizi,

TAAHHÜT EDERİZ…

Amacımız

Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin hayal ettikleri ürünlerin tasarımlarını yapmak, bu tasarımları prototiplerle beğenilerine sunmak, kalıp tasarımı ve imalatıyla da ürünü en kısa sürede ve en kaliteli şekilde teslim etmektir.

Sektöründeki uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübelerimizi müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda kullanarak yenilikçi, geliştirilebilir ürünler ortaya çıkarmak için çalışırız.

Belgelerimiz

Yeni projeleriniz için biz hazırız!